Imprezy Okolicznościowe

W naszym dworku „Lisewski Dwór w Lisewie” organizujemy wyśmienite imprezy okolicznościowe. Nasi kelnerzy serwują potrawy, które trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy.

 

Zespół naszych wykwalifikowanych kucharzy i kelnerów zapewni obsługę na najwyższym poziomie, dzięki czemu będą Państwo w stanie czuć się niezwykle przyjemnie i komfortowo. Imprezy okolicznościowe Wejherowo jesteśmy w stanie zorganizować według indywidualnych potrzeb Klientów. Z najwyższą dokładnością dbamy o każdy szczegół podczas przygotowywania takiego przedsięwzięcia. Dysponujemy stylowymi i bardzo urokliwymi wnętrzami, które będą cieszyć Państwa oko i stwarzać niesamowity klimat. Imprezy okolicznościowe Trójmiasto przygotowujemy zawsze z sercem. Dysponujemy również bezpiecznym parkingiem dla gości, mini zoo oraz letnim ogrodem.

Jednocześnie chcielibyśmy zapewnić, iż menu przygotowywane na imprezy okolicznościowe Trójmiasto jest ściśle proporcjonalne do wytyczonych preferencji. Nasze dania dzięki kucharzom z wieloletnim stażem są przepyszne i serwowane wyłącznie ze świeżych składników, zachowując przy tym estetykę, która przekłada się na wizualny w finale efekt na talerzu. W zależności od rodzaju przyjęcia zapewniamy dopasowany do niego wystrój wnętrza. Przykładowe aranżacje znajdą Państwo w zakładce Galeria. Najlepiej wspominane przyjęcia czy imprezy okolicznościowe Trójmiasto tylko u nas.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony i kontaktu w celu ustalenia dostępności wolnych terminów.

 

Napisz do nas jeżeli zainteresowałeś się naszą ofertą.